Nabiał

Nie wiemy jak Wy, ale my kochamy mleko. Dla serów stworzyliśmy oddzielną kategorię asortymentu, dla Waszej wygody. Pozostałe nabiały przedstawiamy poniżej.

 

Mleko

Zauważyliśmy, że naszych klientów nie interesuje duży wybór mleka z różnych mleczarni, ani rozdrobnienie na mleka chude, odtłuszczone, czy pełnotłuste. Powtarzaliście nam: cena! 

Posłuchaliśmy. Mamy dla Was jeden gatunek mleka, w jednym rodzaju opakowania, w najniższej cenie, jaką można znaleźć zapewniając stabilną jakość. Oferujemy wam mleko OSM Łowicz o zawartości tłuszczu 3,2%, pakowane w litrowe kartony ze zrywanym różkiem. Dzięki temu, że kupujemy dla Was tylko jedno mleko w tylko jednej mleczarni, do tego tuż "za miedzą", kupujemy go dość, by zaoferować Wam ceny, których nawet sieci cash&carry nie dają Wam w promocji. Posłuchaliśmy i podziałało! 

 

Śmietana

Tu było podobnie, jak z mlekiem... "Cena to podstawa" - słyszeliśmy nie raz. Jednak naszą zasadą jest, że zaczynamy od powtarzalnej jakości produktu. Bez tej zasady cofnęlibyśmy się do poziomu hurtowni garażowej, dla której "cena czyni cuda". Nauczeni doświadczeniem z mlekiem, znaleźliśmy dla Was jedną mleczarnię, który ma solidne produkty i jest gotowa przy odpowiednich ilościach dostarczać je za rozsądną cenę. Oferujemy Wam śmietany UHT 18%, 30% i 36% marki Mlekovita w litrowych kartonach.

 

Jogurty

Postawiliśmy na klasykę: jogurt 10% i gęsty jogurt 3,5%. Gdybyście wiedzieli ile telefonów, maili, spotkań, próbek, prób u klientów i wogóle całego tego zachodu kosztowało nas dobranie tych jedynych jogurtów dla Was... i co? Warto było!

Nasi dostawcy są tak dobrzy, że uznaliśmy ich za 'tajne-przez-poufne' i nie wydamy ich za żadne skarby, a nasi konkurenci tylko patrzą z zazdrością. Sami przekonajcie się dlaczego!

Brak ofert
Copyrights © 2015 SUPPORT Piotr Kotaniec Realizacja