Mięso i wędliny

Mięso kebab

Mamy w ofercie mięso do kebaba w wielu różnych wariantach: z uda, z fileta, z udka i fileta, wołowo-indycze, wołowo-baranie i inne. Stosownie do Twojego zapotrzebowania, znajdziesz u nas gramatury od 5 do 40 kg. Interesuje Cię wprowadzenie do oferty kebaba, ale nie masz miejsca na palnik? Nie wiesz czy kebab w Twoim lokalu się sprawdzi? Oferujemy również kebab pieczony - już skrojony i gotowy do podgrzania, a co najważniejsze: bez strat w postaci wytopionego tłuszczu! Jak widzisz, dla chcącego nic trudnego!

Hamburgery:

Sprzedajemy klasyczne polskie hamburgery (kotlety) drobiowe o średnicy 100, 125 i 140 mm, oraz wołowe o średnicy 125 mm. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz również steki wołowe z mięsa mielonego 115g i 200g - czysta wołowina dla wymagających! Prowadzisz burgerownię? Pomyśl ile kłopotu może oszczędzić gotowe, wystandaryzowane smakowo i wagowo, zamrożone mięso.

Parówki:

Znajdziesz u nas zarówno parówki klasyczne, jak i smakowe: chilli oraz kabanos.

Wędliny:

Postawiliśmy na klasykę: boczek, szynka, salami zwykłe i pikantne. Dobraliśmy smaczne, sprawdzone i wydajne wędliny, które dobrze poddają się opiekaniu. Oferujemy je w kilogramowych opakowaniach, a szynkę również w bloku.

 

Brak ofert
Copyrights © 2015 SUPPORT Piotr Kotaniec Realizacja