Zapoznaj się z naszą ofertą!
kontakt
602 • 520 • 848
biuro@hurtowniasupport.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Kim jesteśmy ?

Kim jesteśmy ?

SUPPORT to grupa bardzo zaangażowanych, młodych i energicznych profesjonalistów. Młodość nie oznacza jednak braku doświadczenia. Od wielu lat współpracujemy z gastronomią i przemysłem spożywczym, wspierając naszych klientów w rozwiązywaniu jednego z najbardziej istotnych problemów, czyli zaopatrzenia.

 

Nasi Handlowcy, to profesjonaliści w każdym calu. Doskonale znają występujący na rynku asortyment i cieszą się każdą okazją by doradzić Ci który produkt najlepiej spełni Twoje potrzeby. Jeśli masz już wybrany i sprawdzony towar, nie będziemy zawracać Ci głowy, o ile nie będziemy pewni, że alternatywa jest godna Twojej uwagi. Nikt z nas nie będzie Cię namawiał na produkt, który nie jest Ci potrzebny. Twoje zaufanie jest dla nas najcenniejsze.

 

Kierowcy to zasób często niedoceniany przez firmy z naszej branży. Nie u nas! To twarz naszej firmy i to ich najczęściej spotyka się osobiście. Pracują w pocie czoła, żeby Wasze zamówienia realizować błyskawicznie i elastycznie. Na życzenie wniosą zamówiony towar do Twojego magazynu i pomogą upewnić się, że dostawa jest zgodna z zamówieniem. Przy tym nigdy nie brakuje im ogłady i humoru.

 

Biuro Obsługi Klienta to nasze Asy. Mają jeden cel: Twój święty spokój. Dbają o to, by towaru dla Ciebie nie zabrakło, choćbyś zamówienie złożył w ostatniej chwili. Pilnują, żebyś wiedział o wszystkich zmianach w naszym otoczeniu, które mogą wpłynąć na rozwiązanie, które ustaliliśmy dla Twojej firmy. To dzięki nim nasza firma jest tak elastyczna, jak tylko może być - bez uszczerbku dla pozostałych naszych klientów.

Copyrights © 2015 SUPPORT Piotr Kotaniec Realizacja