Frytki i finger food

Frytki ziemniaczane są najpopularniejszą przystawką w dzisiejszym zachodnim świecie i gastronomia nie może się bez nich obejść.

W naszej ofercie są produkty dwóch największych frytkowych potęg: McCain i Aviko. W przypadku obu tych producentów, oferujemy Wam frytki pierwszego gatunku, które gwarantują najwyższą dostępną jakość, jak i frytki z ich linii ekonomicznych, których cena jest bardziej atrakcyjna.

Oczywiście znajdziecie u nas frytki cienkie 6-7mm, grubsze 9-10mm, frytki karbowane, frytki "szybkie" we wspomnianych typach cięcia, a także ćwiartki ziemniaka i grube frytki stekowe.

Ponadto, mamy dla Was produkty przeznaczone do smażenia, które pomogą Wam urozmaicić menu o nowe przekąski i dania: nuggetsy z kurczaka, nuggetsy serowe z brokułem lub ostrą papryczką, krążki cebulowe, "ziemniaki śniadaniowe", placki ziemniaczane, skrzydełka z kurczaka i inne. Palce lizać!

Tych pyszności nie da się przygotować bez odpowiedniego tłuszczu, dlatego oferujemy Wam oleje, frytury płynne, półpłynne i stałe. Każdy ma swoje upodobania, każdy ma inne potrzeby. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.

Brak ofert
Copyrights © 2015 SUPPORT Piotr Kotaniec Realizacja