Do pizzy

Mąka:

Temat rzeka dla wtajemniczonych. Typ 500 trzymamy na stanie w ilościach paletowych. Jeśli potrzebujesz innej, wystarczy słowo.

Ser:

Kto nie kocha tego ciągnącego się smakołyku? Bez niego pizza traci sens! Mamy w ofercie wiele rodzajów sera. Szczegóły w kategorii Sery.

Koncentrat pomidorowy i pomidory:

Sos pomidorowy, to podstawa każdej pizzy na równi z mąką i serem, a podstawą idealnego sosu jest doskonały koncentrat lub pomidory 'z puszki'. W tej kwestii możesz na nas liczyć! Mamy w ofercie odpowiedni wybór, abyś mógł zbudować swój sos na solidnym fundamencie.

Warzywa konserwowe:

Papryka, ananas, oliwki czarne i zielone, ogórki, kapary... ślinka cieknie! Znajdziesz u nas wszystko to i jeszcze więcej.

Wędliny:

Rzadko kiedy boczek, salami, czy szynka smakują tak dobrze, jak na pizzy. Nasi klienci pomogli nam dobrać plastrowane wędliny, które im odpowiadają: doskonałe w smaku, wydajne, trwałe i w świetnej cenie!

Sosy:

Tworzą smak każdego dania. Z pewnością znajdziemy coś w sam raz dla Ciebie, bez względu na to, czy potrzebujesz gotowego sosu, czy wolisz osobiście zadbać o szczegóły. Więcej o tym w kategorii Sosy.

Przyprawy:

Oregano, bazylia, czosnek, chilli, tymianek, natka pietruszki i wiele, wiele więcej... do wyboru, do koloru. Dopiero z przyprawami kuchnia nabiera smaku i zapachu! Współpracujemy bezpośrednio z dużym producentem przypraw, dzięki czemu mamy dla Was duży wybór i konkurencyjne ceny.

Brak ofert
Copyrights © 2015 SUPPORT Piotr Kotaniec Realizacja