Do kebaba

Mięso kebab

Opiekasz mięso na palniku? Kupujesz je w belkach, kokonach, na kiju? Jakbyś ich nie nazywał, mamy je w ofercie: od 5 do 40 kg! Znajdziesz u nas mięso kebab z kurczaka (udo, filet, udo z filetem), wołowo-indycze, wołowo-baranie i inne. Używasz mięsa do kebaba sporadycznie, lub brakuje Ci miejsca na palnik? Mamy też gotowe opieczone mięso, które wystarczy podgrzać. Dla chcącego, nic trudnego!

Pieczywa:

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów pieczywa: od bułki do kebaba 'na grubym', przez różne rozmiary pity, aż po tortille, zwane również lavaş.

Sosy:

Robisz własny sos na bazie majonezu, jogurtu, mleka, przypraw, albo pomidorów, ketchupu, czy sambala? Chylimy czoła! Wiemy, że nie lada wyzwaniem jest znalezienie odpowiednich składników i przypraw, a nie mniejszym - utrzymywanie powtarzalności tego doskonałego smaku. Posiadamy w swojej ofercie odpowiednie produkty bazowe: smaczne, wydajne, sprawdzone, niezmienne jakościowo.

Nasza oferta zawiera również gotowe sosy do kebaba marki FOLWARK. To bardzo dobre rozwiązanie, kiedy potrzebujesz świetnego smaku, doskonałej powtarzalności, długiego terminu przydatności, lub po prostu z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz robić sosów we własnym zakresie.

Brak ofert
Copyrights © 2015 SUPPORT Piotr Kotaniec Realizacja