Zapoznaj się z naszą ofertą!
kontakt
602 • 520 • 848
biuro@hurtowniasupport.pl

Czemu warto na nas postawić ?

Jednym zdaniem: bo nikomu nie chce się tak bardzo jak nam

Nie spoczywamy na laurach. Udało nam się zbudować zaufanie i renomę wśród naszych klientów, ale dla nas to sam początek długiej drogi.

Nie tolerujemy wątpliwych moralnie zachowań. Nic nie jest dla nas warte więcej niż zaufanie. Naszą ambicją jest zostanie naturalnym i oczywistym wyborem kiedy staniesz przed decyzją jak zaopatrzyć Twój lokal.

Zaopatrujesz swój biznes samodzielnie w sieciach cash&carry? Policz ile czasu i pieniędzy marnujesz na dojazd. Jako właściciel, czy menedżer dobrze wiesz, że „Pańskie oko konia tuczy”. Masz dosyć stania w korkach, szukania towaru na półkach, płacenia tylko gotówką i w chwili zakupu? Daj sobie szansę na święty spokój podejmując współpracę z nami.

Współpracujemy z największymi producentami spożywczymi. Znajdziesz u nas produkty marek takich, jak m.in.: 

Na tym jednak nie koniec. Jesteśmy młodą firmą, ale dzięki temu doskonale wiemy, że drobni przedsiębiorcy są najbardziej innowacyjni i potrafią dorównać jakością największym konkurentom. Dlatego wspieramy wielu lokalnych producentów, którzy poprzez SUPPORT oferują wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.

 

Copyrights © 2015 SUPPORT Piotr Kotaniec Realizacja