Co możemy zaoferować ?

Towar:
W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty spożywcze potrzebne, by serwować kebaba, pizzę, zapiekanki, hamburgery, hot-dogi, frytki a także tzw. finger food: skrzydełka, krążki cebulowe, nuggetsy serowe i z kurczaka etc. Znajdziesz u nas sprawdzone produkty dla lokali gastronomicznych, jak i dla producentów garmażeryjnych: kanapek, sałatek, dań gotowych. Ponadto, żadna hurtownia spożywcza w Polsce nie ma tak szerokiej gamy sosów. Naszym partnerem w tej dziedzinie jest Folwark. Mamy w ofercie zarówno sosy Folwark z oferty standardowej, jak i produkowane na zamówienie.

Szczegóły znajdzesz w menu po lewej

 

 

Dostawy:
Zapewniamy dostawy do klientów. Dysponujemy nowymi autami w zabudowie dwutemperaturowej, dzięki czemu w jednej dostawie otrzymasz zarówno produkty chłodzone, jak i mrożone z zachowaniem odpowiednich temperatur ich przewozu. Jeśli Twój biznes znajduje się w okolicach trójkąta Warszawa-Łódź-Radom, Płocka, Piotrkowa Trybunalskiego, gwarantujemy regularne dostawy co najmniej 2 razy w tygodniu, a w okolice Częstochowy 1 raz w tygodniu.

 

 

 

 

 

Doradztwo i obsługa:
Jesteśmy dostępni osobiście, telefonicznie i przez komputer. Wszystko to, dla Twojej wygody. Jeśli potrzebujesz porady, próbki towaru, wyceny daj nam znać. Zamówienia możesz składać dzwoniąc, pisząc lub podczas wizyt naszych Handlowców. Jeśli na głowie masz za dużo spraw, sami będziemy Ci przypominać o zbliżającym się terminie zaopatrzenia i zgłosimy się po Twoje zamówienie.

 

 

 

Ceny i płatności:
Każdego traktujemy indywidualnie według jego potrzeb i możliwości. Cena na każdą pozycję asortymentu jest negocjowana stosownie do ilości towaru i częstotliwości dostaw. Potrzebujesz odroczonego terminu płatności, faktury zbiorczej na koniec miesiąca, płatności przelewem? Nie spoczniemy, aż znajdziemy rozwiązanie zadowalające obie strony.

Copyrights © 2015 SUPPORT Piotr Kotaniec Realizacja